Hráči vyhrávají hry, týmy vyhrávají šampionáty!

Jak se stát součástí našeho týmu

Věříme, že dát lidem svobodu dělat to, co chtějí, v nich přináší to nejlepší. A každý problém, který vznikne, by měl být považován za novou výzvu, příležitost ke zlepšení, šanci inovovat.

1. Telefonický pohovor

Obvykle první pohovor probíhá na dálku-telefonicky nebo přes Zoom. Seznámíme se: zeptáme se vás na vaše zkušenosti a úspěchy. Vy se můžete dozvědět víc o potenciální pozici a práci v GOU Group.

2. Pohovor v kanceláři

Po úspěšném telefonickém pohovoru vás pozveme na pohovor do jedné z našich kanceláří. Budeme se chtít dozvědět více o vás a vašich odborných dovednostech. Buďte připravení mluvit o vašich zkušenostech a motivaci.

3. Testovací úkol

Pokud je vše v pořádku, požádáme vás o splnění testovacího úkolu. Nabízíme testovací zadání kandidátům na jakoukoli pozici. To nám pomůže vyhodnotit vaše znalostí a dovednosti. Tímto lépe pochopite co budete dělat, aby jste se snáze přizpůsobili k vaší nové práci. Nejčastěji se úkol zpracovává doma a s jeho splněním nebudeme na vás spěchat, abyste se mohli soustředit na kvalitu.

4. Vyhodnocení testovací úlohy

Testovací úkol hodnotí odborníci, se kterými budete možná pracovat v jedném týmu. Někdy žádáme kandidáty, aby opravili chyby nebo nepřesnosti v dokončeném úkolu. Způsob, jakým komunikujete s týmem během této práce, je pro nás také důležitým kritériem. Sledujeme proces a poskytujeme každému kandidátovi zpětnou vazbu na výsledky testů. Pokud jsou názory kolegů pozitivní, dostanete se do našeho týmu.

Volné pozice:

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Provádění prodeje systémů GSE, včetně následného doprovodu projektu a komunikace s technickým oddělením společnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ (SŠ) technického směru (strojní, stavební, výhodu příp. také vzdělání v oblasti dřevěných konstrukcí)
  • Technické myšlení, preciznost a odpovědnost
  • Po zapracování samostatnost
  • Komunikativnost, loajálnost
  • Praxe v oboru výhodou, avšak možné i pro absolventy
  • Uživatelská znalost PC (MS Office, CAD výhodou)
  • Jazykové znalosti – AJ, (FJ, příp. jiné vítány)
  • Je vhodné mít řidičský průkaz kategorie B

Nabízime:

  • Práce se stabilní a mezinárodně uznávanou společností a mezinárodním týmem, pracovní doba 8 hod., flexibilní systém odměňování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, kulturu, penzijní i životní pojištění, 13. plat atd.
  • Mzda 40.000 – 60.000 Kč/měsíc
  • Možnost cestovat na odborné konference a projekty po celé Evropě i mimo ni
  • Pomoc a úhrada případné autorizační zkoušky v oboru
  • Po zapracování smlouva na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy

Tyto informace použijeme k tomu, abychom vás kontaktovali. Informace nebudou použity pro jiné účely. Pro více informací si přečtěte naše zásady ochrany osobních údajů. Tato webová stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Vždycky potřebujeme profesionály. Pokud jste se nenašli na seznamu vhodných pracovních míst, pošlete nám svůj životopis, budeme Vás kontaktovat, pokud se objeví vhodná pozice.